מועדון לבת מצווה בתל אביב

מועדון לבת מצווה בתל אביב למי שרוצים לחגוג אירוע מיוחד ושונה. בזמן שיש אינפלציה מאוד גדולה של מועדונים לבת מצווה ההחלטה לבחור את המקום לחגוג בו הופכת להיות מורכבת מאוד. במיוחד בשביל זה הכנו לכם את כאן מדריך קצר שכדאי לכם מאוד לקרוא אם אתם רוצים לחגוג בת מצווה מיוחדת ושונה, כזאת שעוד לא ראו לפני והכי חשוב במחיר הוגן משתלם ושפוי, כי למרות שיש המון מועדוני בת מצווה המציאות מחייבת שבזמן שיש המון היצע והביקוש לא גבוה כמו ההיצע המחיר צריך לרדת, המציאות כאן היא שונה והרבה מאוד מועדוני בת מצווה גובים מחירים גבוהים מאוד שלצערנו גורמים להרבה נערות לוותר על החלום ולחגוג בת מצווה מפוארת ומרשימה. גם אם בעבר אירוע בת מצווה היה אירוע סימלי וצנוע, היום כללי המשחק שונים.

מועדון לבת מצווה בתל אביב_640x426
מועדון לבת מצווה במרכז_640x426

רגע אחד לפני שאתם קוראים את המדריך שלנו לבחירת מועדון לבת מצווה במרכז, רצינו רק להגיד לכם למה הקמנו את מועדון הורטיגו, מאיפה הגיע החלום הזה שהפך למציאות ומה כל כך מיוחד במועדון שלנו, יותר מהכל גם לענות לכם על השאלה איך זה שאנחנו כל כך זולים והמחיר שלנו הוא חצי ממה שתשלמו בכל מקום אחר ואפילו חבילות האטרקציות לבת מצווה שלנו הרבה יותר גדולות ומשתלמות ממה שהכרתם עד היום. 

אתן מועדון הורטיגו הקמנו ביחד שני חברי ילדות, אמנם כבר לא ילדים אבל בגלל שרצינו לחגוג לבנות שלנו בת מצווה נתקלנו במצב שהעלות כל כך גבוה ולא יכלנו להרשות לעצמנו להפיק את האירוע הכי בסיסי במחיר שפוי. החלטנו לעשות מעשה ולהקים מועדון שיספק את הכל אבל במחירים ריאלים, כאלו שהם נוחים לכל כיס ולא יהיו מצבים שהורים לוקחים הלוואה לעשות בת מצווה לילדה שלהם. 

ההתחלה שלנו להקים מועדון לבת מצווה הייתה מאוד מורכבת, היא דרשה המון עלויות לקניית ציוד תאורה, הגברה, שולחנות משחק לאירועים ואפילו להתחיל ולשווק את המקום שלנו. אבל לא וויתרנו והיום אנחנו עם מועדון בת מצווה מפואר ומיוחד שיכול להעניק לכל נערה להגשים את החלום שלה לחגוג אירוע בת מצווה מפואר ומיוחד. אז אם אתם רוצים לחגוג אירוע מיוחד ומפואר מאוד והכל במחיר הוגן ומשתלם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את כל מה שאתם צריכים לבת מצווה מושלמת.

מועדון לבת מצווה_640x426

המדריך לבחירת מועדון לבת מצווה

בשביל לבחור נכון מועדון לבת מצווה יש כמה דברים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם סוגרים. אלו הם הדברים החשובים שכדאי לכם לבדוק בשביל לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה. 

מה מקבלים בחבילת בת מצווה : יש הרבה מועדני בת מצווה בתל אביב שמציעים לכם חבילת הכל כלול, בדרך כלל החבילות האלו כוללות בתוכן מספר שולחנות משחק בקבלת הפנים, כניסה מרשימה לבת מצווה ואפילו את השירות של צילום מגנטים וצילום ותיעוד האירוע. אתם צריכים לוודא מה בדיוק יש לכם והאם זה מה שמתאים לכם. גם בחבילות הזולות ביותר להפקת בת מצווה אתם תוכלו למצוא מגוון מאוד גדול של דברים אותם אתם מקבלים.

כמה זמן המקום שלכם : דבר חשוב נוסף הוא כמה זמן האירוע נמשך, בדרך כלל נהוג לתת את המקום ל 3.5-4 שעות כולל כל ההפעלות. אם מצאתם מועדון בת מצווה שבו האירוע קצר מאוד לא תמיד זה הדבר הכי נכון לעשות וכדאי מאוד לא לבחור להזמין את המקום רק לשעתיים כי אז האירוע יהיה ממש קצר ולא מחמיא לחגוג ככה אירוע. 

מי מלווה אתכם באירוע : בכל אירוע חשוב שיהיה לכם מנהל אירועים צמוד שילווה אתכם וידאג לכם לכל הצרכים שאתם חייבים אותם במהלך האירוע, שזה כולל לתזמן הכל מול המפעיל והתקליטין באירוע לדאוג לכם ולתת לכם מענה לבקשות שלכם במהלך כל האירוע.

הפעלה לאירוע : בכל אירוע בת מצווה אתם צריכים שיהיה גם תקליטן שיפעיל את הילדים שמגיעים לחגוג, זה לא מספיק להביא תקליטן שרק ינגן מוזיקה אלא אתם צריכים שיהיה מי שיפעיל את הילדים וידאג לעשות את האירוע מיוחד וגם יתייחס לנערת בת המצווה שחוגגת ולתת לה להיות מיוחדת מהיום המיוחד שלה.