מועדון בת מצווה בראשון לציון

רוצים לחגוג בת מצווה שונה ומיוחדת? כזאת שעוד לא ראיתם בשום מקום אחר? מועדון בת מצווה בראשון לציון ורטיגו מביא לכם את האפשרות לחגוג אירוע שעוד לא ראיתם. 

חבילת בת מצווה מלאה הכוללת בתוכה : בר מתוקים וחטיפים שמתמלא כל הערב עם חטיפים של המותגים המובילים + שתייה קלה חופשית כל הערב + תקליטן שכולל הפעלה לאירוע + שולחנות משחק לאירועים ועמדות מולטימדיה + כניסה מרשימה על טרקטורון או כניסה מיוחדת עם בלונים נופלים מהתקרה ועוד המון אפשרויות לבחירה של כניסות מרשימות לבת מצווה + מסיבת פול מון מיוחדת + צילום מגנטים ללא הגבלה + הגדלות מגנט מעוצבות + מנהל אירוע צמוד שמלווה אתכם + קייטרינג לבחירה או פיצות, דוכני פלאפל, המבורגרים ועוד המון אפשרויות לבחירה.

מועדון לבת מצווה בראשון לציון

מועדון הורטיגו המקום המושלם

מועדון הורטיגו הוא מועדון לבת מצווה שהוקם מתוך מטרה אחת ברורה. לספק את האפשרות לכולם לחגוג אירוע בת מצווה מפואר ומיוחד במקום מרשים והכל במחיר הוגן, משתלם ונוח לכל כיס. בשונה ממה שהכרתם עד היום שאירועי בת מצווה במועדון היו צריכים להיות דבר יקר מאוד ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו, החלטנו לשנות את חוקי המשחק לתושבי ראשון לציון והסביבה והקמנו מקום שיש בו הכל! 

האמונה שלנו והמטרה לספק לכולם לכולם את האפשרות לחגוג אירוע יוקרתי במחיר הוגן ומשתלם היא זאת שהפכה את מועדון הורטיגו להיות מועדון במתווה המבוקש ביותר בראשון לציון והסביבה.

למה דווקא מועדון הורטיגו

שואלים את עצמכם למה לחגוג אירוע בת מצווה במועדון הורטיגו בזמן שיש המון מועדונים אחרים בסביבה? הנה כל הסיבות לקבל החלטה נכונה ולהגיע אלינו להתרשם מהמקום הכי יפה בראשון לציון לאירועי בת מצווה.

תאורה והגברה המתקדמים ביותר בישראל : מועדון הורטיגו מצויד בתאורה המשוכללת והמתקדמת ביותר. עם השקעה של מאות אלפי שקלים בתאורה ומערכת סאונד שיוצרים חוויה של המועדונים המובילים ביותר באירופה. אנחנו יודעים היטב כי בשביל ליצור אירוע מיוחד צריכים להתאים את התאורה והסאונד שהם אלו יוצרים חוויה ומעוררים רגשות, בזה אנחנו אלופים!.

אנשי המקצוע המובילים את התעשייה : מועדון הורטיגו הוקם בשותפות של שני חברי ילדות החיים ונושמים את עולם האירועים כבר עשרות שנים. תקליטן מוביל ושדרן רדיו לשעבר. אחרי שראינו כי המציאות בישראל הפכה להיות כזאת שלא כל אחת יכולה להרשות לחגוג בת מצווה במועדון החלטנו להרים את הכפפה ולהקים מועדון שיש בו הכל ואפילו יותר טוב ממה שיש בכל מקום אחר בישראל ולהפוך את זה במחיר נגיש ונוח לכל כיס.