מועדון בת מצווה בפתח תקווה

מועדון בת מצווה בפתח תקווה לאירוע משלום ובמחיר שפוי זה רק מועדון הורטיגו.

שמחפשים מועדון לבת מצווה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא למצוא מקום שיתן לכם שפע של אטרקציות. זה לא נגמר רק בלמצוא את המקום שיהיה כמה שיותר קרוב אליכם, אלא המקום שבו יש לכם את הכל והכי חשוב שהמחיר יהיה הגיוני וכזה שכל אחד יכול להרשות לעצמו לחגוג לילדה שלו בת מצווה. מתוך המקום הזה שיאפשר לאנשים לחגוג בת מצווה מפוארת מבלי להשתגע עם הוצאות כבדות הקמנו את מועדון הורטיגו. 

מועדון בת מצווה בפתח תקווה_640x426

מקום מושלם לבת מצווה מיוחדת

בתקופה האחרונה קיימת אינפלציה מאוד גדולה של מקומות לבת מצווה, במיוחד בעיר פתח תקווה שהפכה להיות עיר מועדוני הבת מצווה הגדולה ביותר. כל מועדון כזה מציע לכם המון אפשרויות לחגוג בת מצווה מיוחדת. יחד עם זאת למרות היצע המועדונים הגדול המחיר של חגיגת בת מצווה במועדון הוא יקר מאוד. בשונה ממה שאנו מכירים שמה שקובע את מחיר שיווי המשקל בשוק הוא היצע וביקוש, במקרה הזה למרות ההיצע הגדול והביקוש הממוצע עדיין ישנם מחירים מאוד גבוהים. בדיוק בגלל זה יש לכם את מועדון הורטיגו. מקום שיעזור לכם להגשים חלום לבת מצווה מפוארת ומיוחדת. כזאת שכל אחד יכול להרשות לעצמו במחיר שפוי ובאיכות שאין שני לה.

מה יש לנו להציע לכם

אצלנו במועדון הורטיגו תמצאו את כל מה שאתם צריכים לבת מצווה מושלמת! שהקקמנו את המקום לא התפשרנו והחלטנו להקים את המועדון היפה ביותר, כזה שיש בו המון אטרקציות, מערכת תאורה והגברה מתקדמות והכל ישאר במחיר שפוי והוגן לכל כיס. 

אטרקציות לבת מצווה : אצלנו במועדון הורטיגו המועדון המושלם בפתח תקווה כל אירוע בת מצווה יהיה שונה ומיוחד והכל בזכות המון אטרקציות שאנו מציעים שבין אותן אטרקציות תמצאו שולחנות משחק לאירועים, עמדות מולטימדיה מתקדמות לאירועים, עמדת סלפי אינסטגרם ייחודית שיש רק לנו ועוד המון אטרציות מרשימות.

כניסה מיוחדת לנערת בת המצווה : הרגע המיוחד של כל בת מצווה הוא הרגע שבו עושים כניסה לנערת בת המצווה. בשונה ממה שהכרתם עד היום את אותן כניסות רגילות על שטיח אדום עם כמה בלונים מודבקים לרצפה, מועדון הורטיגו זה המקום שבו לנערת בת המצווה יש כניסות מיוחדות כמו : כניסה בתוך נדנדה תלויה מהתקרה (100% בטיחות ואישורים של כל התקנים הנדרשים כולל רתמת בטיחות) או כניסה בתוך כרכרה מתנפחת, כניסה בתוך עמדת די ג'יי ניידת, כניסה מיוחדת לבת מצווה על טרקטורון אמיתי ועוד המון כניסות מיוחדות לבת מצווה. מה שמיוחד בכל זה שהכל כלול במחיר ! 

מחיר אחד להכל : אין אצלנו "סוגי חבילות" ואנחנו לא מעלים מחירים בלי סיבה על דברים שחייבים להיות בכל בת מצווה בשביל שהיא תהיה מיוחדת. אצלנו הכל במחיר אחד שנותן לכם את כל מה שאתם צריכים.

צלם מגנטים לבת מצווה : צלם מגנטים שילווה אתכם במהלך כל האירוע, יצלם ויפיק מגנטים מיוחדים בנוסף יתעד את האירוע בתמונות שצולמו והכל יועבר אליכם למזכרת שתוכלו לשמור לתמיד.

מועדון בת מצווה בפתח תקווה - שאלות ותשובות

לא פעם אנו מקבלים הרבה מאוד שאלות, החלטנו לאסוף את השאלות המרכזיות שעולות כמעט תמיד ולתת לכם את התשובות לכל השאלות בכדי שתוכלו לדעת הכל על חגיגת בת מצווה מושלמת אצלנו במועדון הורטיגו.

חבילת הכל כלול עולה רק 3900 ש"ח בלבד ! כל מה שאתם צריכים להביא איתכם זה עוגה ואת עצמכם! לכל היתר אנחנו כבר נדאג.

בהחלט כן ! אנו מציעים לכם גם את האפשרות רק להשכיר את המקום ואתם תצטרכו לדאוג להפעלה ולכל מה שאתם רוצים שיהיה באירוע. העלות של השכרת המקום לערב לא כוללת את עלות אנשי צוות. השכרה בלבד 900 ש"ח והיא כוללת צוות ניקיון ומנהל אירוע. אנשי צוות נוספים כמו ברמנים ניתן בתשלום של 350 ש"ח לכל איש צוות.

בדרך כלל הזמן הממוצע של אירוע בת מצווה הוא 4.5-5 שעות.