איך לתכנן אירוע בר מצווה בתקציב ריאלי ?

איך לתכנן אירוע בר מצווה בתקציב ריאלי

לא פעם עולה השאלה איך לתכנן אירוע בר מצווה בתקציב ריאלי, במיוחד במציאות של היום שיוקר המחיה עולה מיום ליום רבים שרוצים לחגוג בר מצווה נאלצים למצוא את עצמם מתמודדים עם עלויות גבוהות מאור.

תכנון אירוע בר מצווה יכול להיות משימה לא פשוטה, במיוחד כאשר מדובר בתקציב ריאלי. לכן, החלטנו להביא לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח לחגוג אירוע בר מצווה בתקציב ריאלי ושפוי שיעזור לכם להפיק גם אירוע מיוחד ומושקע ויחד עם זאת לעשות את זה בעלויות שיתאימו לכל כיס.

הגדרת תקציב

השלב הראשון והחשוב ביותר בתכנון אירוע בר מצווה בתקציב ריאלי הוא קביעת תקציב.

על מנת לעשות זאת, חשוב להתייחס לגורמים כמו כמות האורחים, סוג האוכל והשתייה שיוגשו, כמות וסוגי הפעילויות שיהיו זמינות (בין אותן פעילויות כמובן אנו לוקחים בחשבון סוגי שולחנות משחק לאירועים אותם תציבו במהלך האירוע).

לאחר שנלקחו בחשבון גורמים אלו, יש ליצור תקציב המאפשר את כל העלויות הדרושות הכרוכות בהנחיית אירוע בר מצווה.

כמו כן, חשוב להפריש סכום כסף מסוים לכיסוי כל עלויות בלתי צפויות שעלולות לצוץ. לאחר שנקבע תקציב, ניתן להשתמש בו כמדריך על מנת להבטיח שאירוע בר המצווה יהיה במסגרת תקציב ריאלי.

בנוסף לקביעת תקציב, חשוב גם ליצור לוח זמנים לאירוע בר המצווה. ציר זמן צריך לכלול את תאריך האירוע, מסגרת הזמן מתי יש לבצע משימות ספציפיות ורשימת פעילויות שיתקיימו במהלך אירוע בר המצווה.

ציר זמן זה יכול לעזור להבטיח שכל המשימות יושלמו בזמן ושהאירוע מאורגן ויתנהל בצורה חלקה. בנוסף, ציר זמן יכול לעזור להבטיח שאירוע בר המצווה יישאר במסגרת התקציב שנקבע.

למצוא מקום לחגוג בו את האירוע בהתאם לתקציב

היום בשביל חגוג בר מצווה יש מספר אפשרויות, אפשרות אחת היא חגיגת בר מצווה במועדון או באולם אירועים.

לכל אחד מהמקומות האלו שבהם תבחרו לחגוג כמובן שיש עלויות שונות כמו כן יש לזכור שכל אחד מאותם מקומות מציע אפשרות שונה לחגיגת האירוע. בין אם מדובר על אולם לבר מצווה או מועדון יש לבחון היטב את סוג האירוע אותו רוצים לחגוג והאופי שהכי מתאים לאירוע שלכם.

כאשר מתכננים אירוע בר מצווה בתקציב, מציאת מקום מתאים היא קריטית. קחו בחשבון את גודל האירוע, מספר המשתתפים והתקציב בעת בחירת מקום.

חשוב למצוא מקום גדול מספיק כדי להכיל את כולם, אבל לא כל כך גדול שהוא "יאכל" הרבה מהתקציב.

בנוסף, חפשו מקומות המציעים הנחות לקבוצות גדולות או לאירועים מיוחדים. גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מקום כוללים נגישות ושירותים. ודאו שיש חנייה בשפע וגישה נוחה לתחבורה ציבורית.

כמו כן, קחו בחשבון האם במקום יש את השירותים הדרושים לאירוע, כגון שולחנות וכיסאות, ציוד אורקולי ומטבח, במידת הצורך. לבסוף, הקפידו לקבל חוזה ולקרוא את האותיות הקטנות כדי לוודא שאין עלויות או עמלות נסתרות. בעזרת תכנון ומחקר מדוקדקים ניתן למצוא מקום העונה על צרכי האירוע והתקציב.

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה

בכל הנוגע לאטרקציות מיוחדות לבר מצווה, האפשרויות הן אינסופיות! בהתאם לתקציב ולנושא, יש מגוון פעילויות שניתן לשלב כדי להפוך את האירוע למיוחד.

לדוגמה, אם הנושא הוא ספורט, הפעילויות יכולות לכלול תחרות כדורסל, מרוץ שליחים או תרגילי כדורגל.

אם הנושא הוא מוזיקה, הפעילויות יכולות לכלול ריקוד, תחרות קריוקי ועוד מגוון רחב של אטרקציות שניתן לשלב באירוע.

לשכור ספקים ונותני שירות מקצועיים

אחד השלבים המרכזיים לתכנון אירוע בר מצווה בתקציב ריאלי הוא העסקת הספקים הנכונים.

העסקת הספקים הנכונים היא חיונית כדי להבטיח שהאירוע יתנהל בצורה חלקה ושכל האורחים יטופלו כראוי.

כאשר מחפשים ספקים, חשוב להתמקד במציאת ספקים איכותיים המציעים מחירים הוגנים ומשתלמים וכמו כן חבילות שונות אותן תוכלו לשלב באירוע.

יש להקפיד לקרוא ביקורות כדי לוודא שהספק שבוחרים יוכל לספק את השירותים שאתם צריכים. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את השירותים שהספק יכול לספק. חלק מהספקים יכולים לספק רק כמה דברים בסיסיים בעוד שספקים אחרים יכולים להציע לכם חבילות יותר גדולות ומשתלמות.

לשלוח הזמנות בקלות

לאחר שקבעתם את התקציב הריאלי שלכם, הגיע הזמן לשלוח הזמנות. ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון שיטות שונות, כגון שליחת הזמנות פיזיות, שליחת הזמנות בדוא"ל או שליחת הזמנות מקוונות באמצעות שירות מקוון או באמצעות הודעת ווצאפ, כמובן שהזמנות פיזיות יעלו לכם הרבה יותר מאשר עיצוב הזמנה בסיסי ושליחה באמצעות שיטות מקוונות.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

מעבר לשיחה
נציג זמין 24/6
היי, אני זמין ואשמח לענות על כל שאלה 👋