איך לבחור צלם מגנטים לבת מצווה

איך לבחור צלם מגנטים לבת מצווה_640x426

אתם חוגגים בת מצווה בקרוב, אין ספק שחשבתם להזמין צלם מגנטים לאירוע. בשביל זה הכנו לכם כאן מדריך קצר שיעזור לכם להבין איך לבחור צלם מגנטים לבת מצווה.

בזמן שיש אינפלציה מאוד גדולה של צלמי מגנטים לאירועים, לא פעם גם אותם צלמי מגנטים מנסים להמציא את הגלגל מחדש בכל מיני אטרקציות צילום שונות כמו בלוקים מעץ לאירועים, או עמדות צילום ואפילו עמדות סלפי.

היום כמעט כל מועדון לבת מצווה מציע לכם חבילת אטרקציות בחבילות הכל כלול, בתוך האטרציות האלו יש גם צילום מגנטים.

אבל לפני שאתם סוגרים צלם מגנטים דרך אותו מועדון לבת מצווה, כדאי מאוד להכיר את הדגשים שיעזרו לכם למצוא את זה שהכי מתאים לסוג האירוע שאתם חוגגים.

האם אתם מקבלים גם צילום מעבר למגנטים

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק שאתם בוחרים צלם מגנטים לבת מצווה הוא האם הצלם גם עושה לכם עוד כמה תמונות מעבר למה שהוא מצלם למגנטים.

בדרך כלל התמונות של המגנטים אלו תמונות של אנשים שמסתכלים על הצלם, תמונות בסיסיות והן לא של כל הגוף.

בגלל זה כדאי מאוד לוודא שהצלם עושה לכם גם צילומי אווירה באירוע.

למה חשוב שיהיו גם צילומי אווירה?

אפילו שהיום לכל אחד יש מכשיר סלולרי עם מצלמה מאוד איכותית, כדאי מאוד שהצלם מגנטים באירוע גם יעשה לכם תמונות אווירה של הכניסה של נערת בת המצווה.

צלם מגנטים מקצועי גם עובד עם מצלמה מקצועית שיכולה להתמודד עם תנאי תאורה קיצוניים ולתת לכם את המענה שאתם צריכים ולהצליח לשמור את הרגעים המיוחדים מהאירוע לתמיד.

זה חשוב כי ככה אתם גם חוסכים עלויות של הוספת עוד צלם לאירוע. אז החיסכון הזה של כמה מאות שקלים אפשר לנתב אותו לדברים אחרים שאתם יכולים להשקיע בבת מצווה שאתם חוגגים.

בנוסף, חשוב שיהיו לכם צילומי אווירה כי לא תמיד אתם תהיו זמינים לצלם הכל מהמכשיר הנייד שלכם וככה אתם יכולים גם להנות מהאירוע בזמן שאתם יודעים שיש מי שמטפל לכם בכל נושא צילום האירוע.

האיכות של המגנטים

אפשר להגיד שבכל מקום כבר צלמי מגנטים מסבירים על החשיבות של האיכות של המגנטים. אבל היום כמעט ואין צלם מגנטים שלא מדפיס מגנטים איכותיים. מגנטים איכותיים של הדפסה טרמית הפכו להיות סטנדרט של צילום מגנטים לכל סוג של אירוע.

איך אפשר לדעת אם מגנט הוא איכותי?

אחד הדברים הבעייתיים ביותר בתחום המגנטים לאירועים הוא איך אפשר לדעת אם מגנט הוא איכותי. אחרי הכל המבחן האמיתי של איכות המגנט הוא מבחן הזמן.

מה שאתם צריכים לדעת בשביל לזהות אם מגנט הוא איכותי בלי לקחת אותו אליכם לתקופה של זמן, הוא רק לדעת על טכניקת ההדפסה. אם מדפיסים עם מדפסת טרמית אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו מגנט איכותי. הסיבה היא שמדפסות טרמיות הן מדפסת יקרות. צלם מגנטים לא ירצה להרוס לעצמו את המדפסת ולהשתמש בחומרי גלם זולים ולא מקוריים. לכן, הוא יעשה שימוש בחומרי גם מקוריים ואיכותיים מה שיכול להבטיח שאתם תקבלו מגנט איכותי.

לסיכום

עכשיו שאתם יודעים איך לבחור צלם מגנטים לבת מצווה כל מה שנותר לכם לעשות הוא השוואת מחירים בין צלמי מגנטים שנמצאים באזור של אותו מועדון לבת מצווה ואתם יכולים לתעד את האירוע המיוחד.

רוצים לחגוג בת מצווה מושלמת? בואו נדבר

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

צוות ורטיגו

צוות ורטיגו קלאב. צוות מומחים מובילים בהפקת אירועי בת מצווה. צוות ורטיגו קלאב מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומלאי תשוקה, שמאמינים שחגיגת בת מצווה היא אירוע מיוחד וחד פעמי שצריך להפוך לחוויה בלתי נשכחת. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, החל מתכנון והפקת האירוע ועד לפרטים הקטנים ביותר, תוך הקשבה לרצונותיה של הנערה ומשפחתה.

מעבר לשיחה
נציג זמין 24/6
היי, אני זמין ואשמח לענות על כל שאלה ????