איך לבחור מועדון לבת מצווה

איך לבחור מועדון לבת מצווה

בזמן שיש כל כך הרבה מועדונים לבת מצווה בישראל, הבחירה של מועדון לבת מצווה הופכת להיות מורכבת מאוד. הפעם הבאנו לכם כאן כמה דגשים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה איך לבחור מועדון לבת מצווה צעד אחרי צעד.

מחפשים קרוב

הדבר הראשון והחשוב ביותר בבחירת מקום לחגוג בו אירוע, הוא המיקום. אם אתם תושבי ראשון לציון, נסו למצוא מועדון לבת מצווה בראשון לציון. יש לכך הרבה מאוד סיבות שעליהן נפרט בהמשך.

בודקים מה התקציב שלכם

לכל אירוע, במיוחד בת מצווה יש תקציב מוגדר, היום יש הרבה מועדוני בת מצווה, המשמעות היא כשיש היצע מאוד גדול הוא באופן טבעי מוזיל את המחיר אותו תשלמו. לכן, קבעו לעצמכם תקציב אותו אתם מוכנים לשלם, לאחר מכן התחילו בחיפושים אחרי מקומות שהם באותו סדר גודל של התקציב שלכם. אל תשכחו כי תקציב הוא לא "חקוק בסלע" ואתם צריכים להיות מעט גמישים איתו בכדי לענות על הציפיות והדרישות שלכם לאירוע.

מה אתם מקבלים

בשביל לחגוג בת מצווה מושלמת במועדון, זה לא נגמר רק במקום הפיזי שאתם מקבלים, אלא גם מה יש בחבילה אותה מציעים לכם. כלומר האם החבילה הזאת כוללת בתוכה שילוב של אטרקציות כמו למשל צילום מגנטים לאירועים, או שאתם מקבלים שולחנות משחק כחלק מהחבילה אותה נותן לכם המקום. כל אלו הם אלמנטים שיכולים להשפיע על המחיר וגם צריכים לקחת בחשבון שאתם עושים השוואת מחירים לא רק כמה משלמים אלא גם מה מקבלים תמורת מה שאתם משלמים.

מי מלווה אתכם באירוע

בכל אירוע, יש מנהל אירועים. התפקיד של מנהל האירוע הוא לדאוג לצרכים שלכם ושל האורחים שלכם במהלך כל האירוע. אם אתם מגלים שאתם רק מקבלים את המקום ללא כל ליווי של אנשי צוות שיוכלו לנהל עוברכם את האירוע כנראה שזאת לא הבחירה הנוכנה של מועדון בת המצווה שאליו כדאי לכם ללכת ולחגוג את האירוע.

מה אוכלים

כמו כל אירוע, האוכל הוא חלק מרכזי וחשוב. אם צריכים לוודא מה אתם מקבלים בתפריט. במיוחד אם אתם רוצים למצוא מועדון בת מצווה שנותן לכם את האפשרות לאירוע משולב. כלומר, אירוע שהוא לא רק בת מצווה לחברים מהכיתה והשכבה, אלא אירוע בת מצווה שאתם יכולים להזמין גם את המשפחה להיות חלק בלתי נפרד מהחגיגות.

ונחזור להתחלה – למה לחפש קרוב

אמנם הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לחפש קרוב ואתם בטח רוצים לדעת למה זה כל כך חשוב. הנה כמה סיבות :

שיהיה נוח לאורחים – שהאורחים מגיעים לאירוע שלכם, במיוחד אם זה בת מצווה לחברים מהשכבה או הכיתה, אתם לא רוצים שהם יתחלו לנסוע מרחקים ולצאת מהעיר, המטרה שכמה שיותר יבואו וברגע שיש קשיים כמו נסיעות ארוכות, אתם צפויים לאבד כ – 5-8% מהאנשים שאתם מזמינים שלא יגיעו.

חיסכון בעלויות – אתם רוצים שכולם יגיעו ? תדאגו להם להסעה. העלות של הסעה ממוצעת הלוך חזור לבת מצווה היא כ- 800-900 ₪ אותם אתם יכולים לחסוך אם אתם חוגגים אירוע קרוב.

רוצים לחגוג בת מצווה מושלמת? בואו נדבר

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

צוות ורטיגו

צוות ורטיגו קלאב. צוות מומחים מובילים בהפקת אירועי בת מצווה. צוות ורטיגו קלאב מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומלאי תשוקה, שמאמינים שחגיגת בת מצווה היא אירוע מיוחד וחד פעמי שצריך להפוך לחוויה בלתי נשכחת. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים, החל מתכנון והפקת האירוע ועד לפרטים הקטנים ביותר, תוך הקשבה לרצונותיה של הנערה ומשפחתה.

מעבר לשיחה
נציג זמין 24/6
היי, אני זמין ואשמח לענות על כל שאלה ????