למה אנחנו?

אחרי שעבדנו, הפקנו, ביקרנו, ראינו וחווינו מקומות מכל רחבי הארץ, הגענו להחלטה להקים משהו שונה וייחודי – בית חדש לאירועים שישלב את כל מה שאירוע צריך. חוויה שעדיין לא הכרתם, המשלבת רחבת ריקודים מתקדמת הכוללת מפעיל מקצועי עם משחקים חברתיים מגבשים.

שילוב של משחקי מחשב וסימולטורים הכוללים מעל 30 עמדות וירטואליות במתחם אחד, המעניקים חוויה ייחודית לכל ילד וילדה, על ידי צבירת נקודות בכל מהלך האירוע אשר ינוצלו ויתורגמו לפרסים שווים במיוחד בסופו .

לכל חוגג תינתן האופציה להגשים את האירוע בדיוק לפי טעמו: שטיח אדום, קשת בלונים ענקית, תותחי שלג , תותחי לייזר , תותחי בועות וכל אשר יעלה על דעתכם. חווית אירוע ואירוח כמו שרק אנחנו יודעים לתת תוציא את האורחים שלכם פעורי פה ומרוצים עד הגג!

DJ, צלם, מפעילים, תאורה והגברה , בר, אוכל וכל שאר השירותים בחבילות משתלמות במיוחד .

ה-"יו קלאב" שלנו משלב רחבת ריקודים המצוידת במערכת ההגברה והתאורה ברמה הגבוהה ביותר בארץ ביחד עם עולם שלם של משחקי וידאו מהמתקדמים בעולם אשר מעצימים את חווית החוגגים (סימולטורים, אופנועים חשמליים, מכוניות מרוץ, ומכונות לונה ספורט).

לכל שאלה, סגירת אטרקציה והזמנת המקום, או במקרה שיש לכם כבר מקום סגור וחסר לכם שקט נפשי ועזרה הפקתית, מוזמנים להתקשר ונשמח לרקום לכם את האירוע המושלם.

המלצות